Pobyty u moře

Škola v přírodě u moře

CHORVATSKO - MAKARSKÁ RIVIÉRA - BAŠKA VODA

Oblast leží jižně od Splitu, dlouhá 70 kmnacházející se pod vysokým horským masivem BIOKOVO. Baška Voda, kdysi osada rybářů a nádeníků, dnes moderní turistické městečko a místo neposkvrněné čistoty v náruči pramene a moře.
Letovisko je známo svou pohostinností, tradicemi, ekologicky chráněnou přírodou, moderním stylem života a dlouhou krásnou pláží obklopenou borovicovými a olivovými háji. K večerní procházce vybízí udržovaná oblázková pláž i promenáda podél moře a množství taveren, hospůdek a letních teras k posezení.

Pension Radman

se nachází v klidnější části Bašky Vody. Vzdálenost od pláže je 200 ma od centra asi 100 m. K ubytování nabízíme 27 lůžek + 4 přistýlky ve 2 až 3 lůžkových pokojích a dvou apartmánů pro 4 – 6 osob s vlastní kuchyní, s vlastním sociálním zařízením, s balkonem (u některých pokojů s výhledem na moře) a klimatizací. Pokoje jsou prostorné a vkusně zařízené. V přízemí penzionu je k dispozici společenská místnost k posezení s televizí.

Plná penze se podává v restaurační jídelně přímo v penzionu MARKO (100m).

 

Termín: květen, červen, září 

 

 

Pension Sněžana

se nachází v klidnější části Bašky Vody. Vzdálenost od pláže je300 ma od centra asi150 m. K ubytování nabízíme 40 lůžek ve 2 až 4 lůžkových prostorné a vkusně zařízené pokoje, vždy s vlastním sociálním zařízením na pokoji, sprchovým koutem a balkonem, některé s výhledem na moře.Pokoje na druhém a třetím patře penzionu SNĚŽANA jsou vybavené klimatizací . Na každém patře je klientům k dispozici kuchyňský kout dostatečně zařízený k vlastnímu vaření a společné lednice. Součástí penzionu je vnitřní restaurační jídelna v suterénu s českým satelitním programem. Zde se servíruje jednotná česká polopenze, vše ve stylu české kuchyně. Točíme české pivo. Dále nabízíme prodej veškerých nápojů za české koruny. Parkování osobních automobilů je zajištěno přímo u penzionu.

 

Termín: květen, červen, září 

 

 

 

Cena za pobyt pro děti do 12 let je  od 5.630,- Kč, do 18 let je cena od 6.110,- Kč a pro dospělé osoby je cena od 6.390,- Kč

 

Cena na osobu zahrnuje:

  • AUTOBUSOVÁ DOPRAVA
  • 7 x UBYTOVÁNÍ V PENZIONU SNĚŽANA + POBYTOVÁ TAXA -  Penzion je vzdálený od oblázkových pláží 300m, od hlavního centra 150m a od penzionu IVANA cca pět minut chůze. K ubytování jsou k dispozici 2 až 4 lůžkové pokoje, vždy s vlastním sociálním zařízením, sprchou, lednicí, klimatizací a balkonem.
  • ČESKÁ PLNÁ PENZE (snídaně + oběd + večeře),jídelníček lze konzultovat před odjezdem, možnost upečení narozeninového dortu, zajištění bezlepkové stravy
  • OBĚD V DEN PŘÍJEZDU I V DEN ODJEZDU
  • PITNÝ REŽIM PO CELÝ POBYT – barelový automat s pitnou vodou, ovocné sirupy
  • SVAČINOVÝ BALÍČEK NA ZPÁTEČNÍ CESTU
  • SLUŽBY ČESKÉHO DELEGÁTA – k dispozici je pro kolektiv po celý pobyt, organizace různých výletů
  • KOMPLEXNI CESTOVNI POJIŠTĚNÍ

1) pojištění léčebních výloh v zahraničí

2) asistenční služby v zahraničí

3) pojištění zavazadel

4) pojištění odpovědnosti

5) pojištění zrušení zájezdu

V ceně není pobytová taxa pro dospělé osoby ve výši 350,- Kč / pobyt